تبلیغات
fc barcelona - گواردیولا:درخشش آنری، دلیل نیمکت نشینی ایبرا
mehdi t

گواردیولا:درخشش آنری، دلیل نیمکت نشینی ایبرا

تیم کاتالان گام در مسیر پیروزی گذاشته است....

پیروزی مقتدرانه بارسلونا مقابل اشتوتگارت باعث شد تا این تیم به عنوان تنها نماینده اسپانیا راهی مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا شود. در پایان این دیدار، پپ گواردیولا مربی جوان بارسا در صحبتهایی گفت:« امسال اگر تیری آنری و ایبرای آماده را در اختیار نداشته باشیم، در هیچ رقابتی به قهرمانی نخواهیم رسید.»

گواردیولا در ادامه صحبتهایش در مورد نیمکت نشینی ستاره سوئدی گفت:« ایبرا برروی نیمکت قرار داشت چرا که در نیمه دوم بازی مقابل والنسیا (که ایبرا به دلیل محرومیت برای تیم بازی نمی کرد)، آنری عملکرد بسیار خوبی را به اجرا گذاشت و من می خواستم روند درخشش او ادامه یابد.»

این مربی جوان در ادامه با اشاره به روند پیشرفت ستاره فرانسوی اش در دیدارهای اخیر گفت:« البته من هنوز توقعات بیشتری از آنری دارم و منتظرم که دوباره خصلتهای تهاجمی اش مقابل دروازه حریفان را بازیابد.»

گواردیولا که از عملکرد گروهی تیمش در جریان دیدار دیشب نیز راضی بود گفت:«بسیار تهاجمی ظاهر شدیم. به حریف حتی زمان لحظه ای فکر کردن را ندادیم و در انتقال توپها بسیار دقیق بودیم و توپ را به خوبی در میدان به جریان می انداختیم. مسی بدون هیچ شک و شبهه ای بهترین بازیکن تیم ماست. یحیی هم مثل یک هیولا می ماند. او توانایی های فراانسانی دارد ولی برای بازی در خط میانی تیم اندکی گیج و حواس پرت است.»

گواردیولا در پایان صحبتهایش با ارزیابی صعود تیمش به مرحله یک چهارم پایانی این رقابتها و حذف تیمهای مهمی از جمله چلسی، رئال یا سویا گفت:« اصلا کار آسانی را پیش رونداریم ولی بازگشت به جمع 8 تیم برتر اروپا خبر بسیار خوبی است. همه تیمها تیمهای بسیار خوبی هستند و در دور بعدی باید بازیهای سختی را برای رسیدن به نیمه نهایی برگزار کنیم.»