تبلیغات
fc barcelona - کرایوف: در امور خریدها دخالت نمی کنم
mehdi t

کرایوف: در امور خریدها دخالت نمی کنم

امیدواریم که کسی از من نخواهد که در مورد خرید این بازیکن یا آن بازیکن نظری بدهم. این کار وظیفه مربیان و کادرفنی تیم است و نه رئیس افتخاری باشگاه. این بخشی از صحبتهای اسطوره هلندی است...

Open in new window

یوهان کرایوف، بازیکن و مربی سابق باشگاه بارسلونا اخیرا به عنوان رئیس افتخاری این باشگاه برگزیده شده و در صحبتهایی از این بابت ابراز غرور و خوشنودی نموده و البته یادآوری کرده که از آنجا که عنوانش عنوانی افتخاری است، قصد دخالت درامور نقل و انتقالات تیم را ندارد.

کرایوف در صحبتهایی در این رابطه گفت:«امیدوارم که کسی از من انتظار نداشته باشد تا در خرید این یا آن بازیکن وارد عمل شوم یا نظر دهم.چرا که این مسئولیت مربی و کادر فنی تیم است و نه رئیس افتخاری باشگاه.»

کرایوف صحبتهایش را در ستون هفتگی اش در روزنامه کاتالونیا منعکس ساخته و در ادامه این مطلب گفته:«اگر این عنوان را پذیرفتم، به این دلیل بود که هیچ انگیزه و علاقه شخصی ای از سوی لاپورتا ندیدم. چه انگیزه ای می تواند داشته باشد، اگر او نتواند در انتخابات 13ژوئن حضور داشته باشد؟»

کرایوف بین سالهای 1988 تا 1996 مربی گری بارسلونا را برعهده داشت و توانست اولین جام اروپایی اش با تیم را در سال 1992 کسب کند.

او در پایان صحبتهایش گفت:« حضور در کنار دی استفانو، چارلتون و بکن باوئر، افتخاری است که نصیب افرادی کم ولی با کیفیت می شود.»

تصمیم اعطای عنوان ریاست افتخاری باشگاه کاتالان به کرایوف، تصمیمی بود که از سوی کادر مدیریتی باشگاه که لاپورتا در صدر آن قرار دارد، اتخاذ شد و این بحث و جنجال فراوانی را میان هواداران بارسلونا ایجاد کرد؛ به ویژه آنکه این تصمیم در آخرین سال ریاست لاپورتا و نبردهای انتخاباتی در رختکن این باشگاه ایجاد شده است.