تبلیغات
fc barcelona - تساوی آرسنال و بارسلونا و پیروزی اینتر
mehdi t

تساوی آرسنال و بارسلونا و پیروزی اینتر

 شاگردان ونگر در خانه خود برابر آبی و اناری پوشان كاتالونیا تن به تساوی ناامیدكننده 2 بر 2 دادند...

 دو بازی حساس برگزار شده شب گذشته (چهارشنبه)، در دور رفت از مرحله یك چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، آرسنال در ورزشگاه امارات برابر بارسا به تساوی 2 بر 2 تن داد.
در این دیدار، دو تیم نیمه اول را به محك زدن حریف خود اختصاص داده و جشنواره‌ای از موقعیت‌های از دست رفته را به نمایش گذاشتند.

زلاتان ابراهیموویچ، بازیكن سوئدی بارسلونا كه در نیمه اول بسیار بد بازی كرده بود با آغاز نیمه دوم پاسخ محكمی به درخشش آلومنیا دروازه‌بان آرسنال داد و دو بار در دقایق 46 و 59 دروازه تفنگداران لندن را باز كرد.
تلاش نگهبانان توپخانه بریتانیا برای جبران این ناكامی بزرگ خانگی و برطرف كردن چین و چروك روی پیشانی ونگر فرانسوی باعث شد والكوت در دقیقه 69 و سسك فابرگاس روی ضربه پنالتی به دست آمده در دقیقه 85 دو گل خورده را جبران كنند.

بارسلونا در بازی برگشت و با توجه به نتیجه این بازی امید زیادی به صعود خواهد داشت. فاكتور فزاینده ضریب این امید برای بارسلونا محرومیت سسك فابرگاس، مهره كلیدی آرسنال است كه در این بازی كارت زرد گرفت و بدترین حادثه ممكن برای تیم آرسن ونگر به حساب می‌آید. البته محرومیت پویول كه در دقیقه 84 بازی دیشب از زمین اخراج شد هواداران بارسا را نیز تا حدودی نگران كرده است.

*گام نیمه بلند اینتر برای صعود

در دیگر بازی برگزار شده از مرحله یك چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، دور رفت، اینترمیلان ایتالیا به مربیگری خوزه مورینیو در خانه به برتری یك بر صفر برابر زسكا مسكو دست یافت.
در این دیدار دیه‌گو میلیتو بازیكن آرژانتینی اینتر در دقیقه 65 تك گل با ارزش مردان شهر میلان را وارد دروازه نماینده روسیه كرد.
دو تیم به احترام قربانیان حادثه ترورویستی مسكو در ابتدای بازی یك دقیقه سكوت كردند.
پیكارهای برگشت این مرحله هفته آینده برگزار می‌شود