تبلیغات
fc barcelona - بدهی رئال مادرید و بارسلونا باید پرداخت شود
mehdi t

بدهی رئال مادرید و بارسلونا باید پرداخت شود

 فدراسیون فوتبال اسپانیا در آستانه ال كلاسیكو دربی از دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا خواست بدهی‌های خود را پرداخت كنند.....

به نقل از لارازون اسپانیا، باشگاه رئال مادرید بابت مالیات پرداخت نشده از انتقال كریستیانو رونالدو، خرید هیگواین، صدور مجوز عقد قرارداد با چین و ژاپن جهت ترمیم و تعویض چمن چند ورزشگاه و پرداخت حق عضویت سالیانه در فدراسیون فوتبال اسپانیا مبلغ 38 میلیون یورو به فدراسیون فوتبال بدهكار است.

باشگاه بارسلونا نیز بابت اظهارات سیاسی خوان لاپورتا در 4 همایش و تظاهرات بدون مجوز مردم در بارسلونا، جریمه نقدی باشگاه به خاطر عدم پرداخت به موقع مالیت شهری و ورزشی، عدم پرداخت مالیات مربوط به انتقال زلاتان ابراهیموویچ و عدم پرداخت حق عضویت سالیانه در فدراسیون فوتبال مبلغ 25 میلیون یورو به این سازمان بدهكار است.

این دو باشگاه موظف به پرداخت بدهی خود پیش از ال كلاسیكو دربی هستند چرا كه نیروهای امنیتی با توجه به بدقولی در پرداخت دستمزد خود از هم اكنون به عدم كنترل هواداران در پیش و پس از بازی تهدید كرده‌اند.

این در حالی است كه اتحادیه حمایت از حقوق بازیكنان بومی اسپانیا، (AFE) نیز در این مورد به 4 باشگاه رئال مادرید، بارسلونا، اسپانیول و والنسیا هشدار داده و بازیكنان غیر بومی آنها را به صدور حكم حقوقی اخراج از خاك اسپانیا تهدید كرده است مگر آنكه مالیات خود را به موقع پرداخت كنند.
ال كلاسیكو دربی شنبه شب آینده در سانتیاگو برنابئو برگزار می‌شود