تبلیغات
fc barcelona - بویان کرکیچ،کلید انتقال ریبری به بارسا؟!
mehdi t

بویان کرکیچ،کلید انتقال ریبری به بارسا؟!

تاره جوان بارسلونا ممکن است کلید انتقال فرانک ریبری به رختکن این تیم باشد

طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس این احتمال وجود دارد که بویان کرکیچ نقش موثر و پررنگی در انتقال فرانک ریبری از بایرن مونیخ به رختکن بارسلونا داشته باشد. گزارشهای منتشره حاکی از آن است که بویان ممکن است به عنوان بخشی از قرارداد ریبری راهی آلیانس آرنا شود.

مطبوعات آلمانی در گزارشی به این نکته اشاره کرده اند که انتقال بویان به رختکن بایرن ، به عنوان بخشی از وجه خرید ریبری، قیمت این ستاره را کمتر خواهد کرد و با انتقال بویان و پرداخت 30 میلیون یورو، ریبری می تواند روانه بارسلونا شود.

این در حالی است که سران تیمهای متعددی از جمله چلسی، منچسترسیتی و رئال مادرید نیز به دنبال خریداری ریبری هستند.

ریبری روز گذشته در صحبتهایی اعلام کرد که تا ده روز دیگر برنامه هایش برای آینده را اعلام خواهد کرد. قرارداد این ستاره فرانسوی ژوئن سال 2011 به اتمام می رسد ولی اگر قرار بر جدایی این ستاره از رختکن باواریایی ها باشد، سران بایرن ترجیح می دهند تا امسال او را به فروش برسانند؛ چرا که در غیر این صورت ریبری سال آینده به عنوان بازیکن آزاد از رختکن این تیم جدا خواهد شد.

گزارشهای اخیر حاکی از آن است که ریبری ممکن است قراردادش را با بایرن تمدید کند و در رختکن این تیم باقی بماند ولی تیمهای دیگر، در انتظار تصمیم او مبنی بر جدایی از بایرن هستند تا این ستاره فرانسوی را در رختکن تیمشان ببینند.