تبلیغات
fc barcelona - 20 بازیكن به میلان
mehdi t

20 بازیكن به میلان


جوزپ گواردیولا تمامی بازیکنان آماده تیم و همچنین اندرو فونتاس مدافع بارسا اتلتیک را برای مسافرت به میلان فراخوانده است؛ تنها غایبین تیم، اندرس اینیستا و چیگریسنکی هستند.


آخرین جلسه در بارسلونا

تیم قبل از ظهر امروز، در بارسلونا تمرین کرد؛ این آخرین جلسه پیش از مسافرت به میلان بود. طی این دیدار که روز سه شنبه برگزار می شود، بارسا برای برگزاری مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان، به مصاف اینتر میلان می رود.

پس از تساوی بدون گل مقابل اسپانیول، بازیکنان امروز تحت نظر گواردیولا تمرین کردند و تمرکز خود را بر روی رقابت اروپایی در میلان، جمع نمودند. تمام تیم به جز اندرس اینیستای مصدوم و لیونل مسی، که در باشگاه کار کردند، در این جلسه حضور یافتند.

مینیو و فونتاس با تیم اول

طبق معمول چنین موقعیت هایی، گواردیولا دو تن از بازیکنان بارسا اتلتیک، یعنی دروازبان روبن مینیو و مدافع اندرس فونتاس را برای این تمرین به تیم دعوت کرده بود. جلسه پشت درهای بسته سیوداد اسپوتیوا خوان گمپر برگزار شد.

فعالیت های درمانی

بیشتر جلسه به تمرین سبک برای کم شدن فشار بازی دیشب، اختصاص یافته بود؛ در همین حال، بازیکنانی که در این دیدار حضور نیافته بودند، با استفاده از توپی که در لیگ قهرمانان استفاده می شود، به تمرین پرداختند. هدف این جلسه به طور مشخص، تلاش برای بازگرداندن بازیکنان و آماده سازی برای بازی سه شنبه بود.

جلسه بعدی، روز دوشنبه در میلان

تیم ساعت 19:00 (12:30 به وقت ایران) روز دوشنبه در استادیوم جوزپه مئاتزا تمرین خواهد کرد و پس از آن گواردیولا و یکی از بازیکنان در کنفرانس مطبوعاتی حضور خواهند یافت.