تبلیغات
fc barcelona - جدول پخش جام جهانی
mehdi t

جدول پخش جام جهانی

به ادامه مطلب بروید و بازی ها را ببینید


 جمعه - 89.03.21

* آفریقای جنوبی - مکزیک، ساعت 18:30

* اروگوئه - فرانسه، ساعت 23

شنبه - 89.03.22

* کره جنوبی - یونان، ساعت 16

* آرژانتین - نیجریه، ساعت 18:30

* انگلیس - آمریکا، ساعت 23

یکشنبه - 89.03.23

* الجزایر - اسلوونی، ساعت 16

* صربستان - غنا، ساعت 18:30

* آلمان - استرالیا، ساعت 23

دوشنبه - 89.03.24

* هلند - دانمارک، ساعت 16

* ژاپن - کامرون، ساعت 18:30

* ایتالیا - پاراگوئه، ساعت 23

سه شنبه - 89.03.25

* نیوزلند - اسلواکی، ساعت 16

* ساحل عاج - پرتغال، ساعت 18:30

* برزیل - کره شمالی، ساعت 23

چهارشنبه - 89.03.26

* هندوراس - شیلی، ساعت 16

* اسپانیا - سوئیس، ساعت 18:30

* آفریقای جنوبی - اروگوئه، ساعت 23

پنجشنبه - 89.03.27

*  آرژانتین - کره جنوبی، ساعت 16

* یونان - نیجریه، ساعت 18:30

* فرانسه - مکزیک، ساعت 23

جمعه - 89.03.28

* آلمان - صربستان، ساعت 16

* اسلوونی - آمریکا، ساعت 18:30

* انگلیس - الجزایر، ساعت 23

شنبه - 89.03.29

* هلند - ژاپن، ساعت 16

* غنا - استرالیا، ساعت 18:30

* کامرون - دانمارک، ساعت 23

یکشنبه - 89.03.30

* اسلواکی - پاراگوئه، ساعت 16

* ایتالیا - نیوزلند، ساعت 18:30

* برزیل - ساحل عاج، ساعت 23

دوشنبه - 89.03.31

* پرتغال - کره شمالی، ساعت 16

* شیلی - سوئیس، ساعت 18:30

* اسپانیا - هندوراس، ساعت 23

سه شنبه - 89.04.01

* مکزیک - اروگوئه، ساعت 18:30

* فرانسه - آفریقای جنوبی، ساعت 18:30

* نیجریه - کره جنوبی، ساعت 23

* یونان - آرژانتین، ساعت 23

چهارشنبه - 89.04.02

* اسلوونی - انگلیس، ساعت 18:30

* آمریکا - الجزایر، ساعت 18:30

* غنا - آلمان، ساعت 23

* استرالیا - صربستان، ساعت 23

پنجشنبه - 89.04.03

* اسلواکی - ایتالیا، ساعت 18:30

* پاراگوئه - نیوزلند، ساعت 18:30

* دانمارک - ژاپن، ساعت 23

* کامرون - هلند، ساعت 23

جمعه - 89.04.04

* پرتغال - برزیل، ساعت 18:30

* کره شمالی - ساحل عاج، ساعت 18:30

* شیلی - اسپانیا، ساعت 23

* سوئیس - هندوارس، ساعت 23

مرحله یک هشتم نهایی

شنبه - 89.04.05

بازی شماره 49: اول گروه A - دوم گروه B، ساعت 18:30

بازی شماره 50: اول گروه C - دوم گروه D، ساعت 23

یکشنبه - 89.04.06

بازی شماره 51: اول گروه D - دوم گروه C، ساعت 18:30

بازی شماره 52: اول گروه B - دوم گروه A، ساعت 23

دوشنبه - 89.04.07

بازی شماره 53: اول گروه E - دوم گروه F، ساعت 18:30

بازی شماره 54: اول گروه G - دوم گروه H، ساعت 23

سه شنبه - 89.04.08

بازی شماره 55: اول گروه F - دوم گروه E، ساعت 18:30

بازی شماره 56: اول گروه H - دوم گروه G، ساعت 23

مرحله یک چهارم نهایی

جمعه - 89.04.11

بازی شماره 57: برنده بازی شماره 53 - برنده بازی شماره 54، ساعت 18:30

بازی شماره 58: برنده بازی شماره 49 - برنده بازی شماره 50، ساعت 23

شنبه - 89.04.12

بازی شماره 59: برنده بازی شماره 51 - برنده بازی شماره 52، ساعت 18:30

بازی شماره 60: برنده بازی شماره 55 - برنده بازی شماره 56، ساعت 23

مرحله نیمه نهایی

سه شنبه - 89.04.15

بازی شماره 61: برنده بازی شماره 57 - برنده بازی شماره 58

بازی شماره 62: برندگان بازی شماره 59 - برنده بازی شماره 60

دیدار رده بندی

شنبه - 89.04.19

بازی شماره 63: بازنده بازی شماره 61 - بازنده بازی شماره 62

دیدار فینال

یکشنبه - 89.04.20

بازی شماره 64: برنده بازی شماره 61 - برنده بازی شماره 62